Giskan 5Giskan-5  (Гискан 5 )  2 ml   

Przez wielu lekarzy weterynarii jest on uważny za lepszy i silniejszy zamiennik Canglob P
INSTRUKCJA
W sprawie stosowania wielowartościowych surowicy przeciwko nosówce, zakażeniom i parwowirusa koronawirusa i adenoviroza psów Giskan-5

SKŁAD I PAKOWANIE
Serum Giskan-5 jest produktem biologicznym podstawie surowicy krwi bydła (lub owiec i kóz, koni) zawierających specyficzne przeciwciała wirusa nosówki psiej, parwowirus, koronawirusa i psy adenowirusa. Zewnętrznie, preparat jest lekko opalizujący cieczy żółty lub żółto-brązowy kolor podczas przechowywania, co pozwoliło na utworzenie niewielkiego osadu znika po wstrząśnięciu butelki. Serum jest pakowany w butelki po 2 ml (1 dawka), pakowane po 10 sztuk w plastikowym pudełku.

Właściwości farmakologiczne
Serum Giskan-5 obsługuje odporności biernej u psów do 14 dni po podaniu dla długotrwałej ochrony zwierząt wykorzystywanych wirusów szczepionkowych. Serum Giskan-5 ma działanie terapeutyczne przed wirusami mięsożerne dżumy, adenowirus, parwowirusa i wieńcowych. Serwatki jest najbardziej skuteczne we wczesnych stadiach choroby i pasuje do leków stosowanych w leczeniu objawowym (środki zwalczające drobnoustroje) i probiotyków.

WSKAZANIA
Przypisać psów do zapobiegania i leczenia konkretnego psiego koronawirusa nosówki, adenowirusa i zakażenie parwowirusem.

Dawkowanie i stosowanie
Przygotowanie z aseptycznych i antyseptycznych zwierzętom podawano podskórnie lub domięśniowo profilaktycznie raz w 1 ml (lub poldozy surowicy) u zwierząt o masie 5 kg, a 2 ml (1 dawka) w przypadku zwierząt o wadze ponad 5 kg. W celu leczenia surowicy podawać 1 - 3-krotnie w zależności od stopnia nasilenia procesu chorobowego w odstępach 12 - 24 godzin.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE
Wraz ze wzrostem wrażliwości osobniczej zwierząt, możliwe reakcje alergiczne, nieznaczny wzrost temperatury ciała. W związku z tym, w celu wyeliminowania zjawiska te muszą pozajelitowego podawania leków przeciwhistaminowych antysensownych przez 10 - 15 minut przed nałożeniem Giskan surowicy 5 zwierząt.

PRZECIWWSKAZANIA
To nie jest ustawiona, gdy aplikacja serum.

INSTRUKCJE SPECJALNE
Jeśli masz serum do skóry lub błon śluzowych zaleca się przemyć dużą ilością wody z kranu. W razie przypadkowego wprowadzenia Giskan surowicy 5-człowieka, powinien udać się do placówki medycznej.

MAGAZYNOWANIE
W suchym, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Oprócz żywności i paszy, w temperaturze od 2 do 10 ° C Okres ważności - 2 lata. Otwarte fiolki surowicy, jak również w obecności uszkodzenia mechaniczne, formy i nie są rozkładane przez wytrząsanie osadu przeznaczonego do odkażania w temperaturze wrzenia przez 15 minut, po recyklingu.